Fåtöljer 1800-tal

Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FÅTÖLJER, 2 st, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt, skuren dekor, klädsel av plysch, på hjultrissor

186067

2013-05-19