Lennart Jirlow färglitografi
Valmis
2013-05-19
186075
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow,168/210 färglitografi, 110x75 cm