Skissbok Kreuger
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKISSBOK, innehållande figurstudier, landskap mm, delvis signerade och daterade, bland annat N. Kreuger 84, C.W. Jansson 83, och Oscar Björk 1983, enligt påskrift även skisser utförda av Carl Larsson, Anders Zorn och George Pauli, till mestadels blyerts, bladmått 24x30 cm
Nött pärm
186077
2013-05-20