Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal, 5 elektrifierade ljuspipor, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 75 cm

Bruksslitage

186083

2013-05-20