Spegel och konsolbord nyrokoko

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-tal, förgylld och bronserad, spegel med skuren delvis genombruten dekor samt 2-delat glas, konsolbord med stenskiva, spegelns mått 148x70 cm, bordets höjd 76 73x35 cm

Slitage, sprickor, lagningar

186085

2013-05-20