Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
COIGNARD, James (Frankrike 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad på baksidan J. Coignard 16/60, Guyot Fondeur, brons, 14,5x10,5 cm, monterad i ram
186091
2013-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här