Coignard brons

Coignard brons
Coignard brons
Coignard brons
Coignard brons

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

COIGNARD, James (Frankrike 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad på baksidan J. Coignard 16/60, Guyot Fondeur, brons, 14,5x10 cm, monterad i ram

186092

2013-05-19