Kandelabrar Nyköping

Kandelabrar Nyköping
Kandelabrar Nyköping
Kandelabrar Nyköping
Kandelabrar Nyköping

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KANDELABRAR, 1 par, mässing, NMB nr 27 (Nyköpings mässingsbruk), med 3 ljusarmar vardera, ljussläckare i mitten, stämplade, höjd 43 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, bucklor, en ljusarm med lagning

186115

2013-05-20