Skulptur gips

Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTURER, 2 st, gips, varav en märkt "Florence desiderio ...? , föreställande stående pojke resp kvinnlig torso, höjd 57 resp 41 cm

Torson med lagning, smärre skador

186136

2013-05-19