Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKULPTURER, 2 st, gips, varav en märkt "Florence desiderio ...? , föreställande stående pojke resp kvinnlig torso, höjd 57 resp 41 cm
Torson med lagning, smärre skador
186136
2013-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här