Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, snidat trä, Kina, omkring 1900, Guanyin med pärlband, höjd 18,5 cm
Proveniens: Inköpt omkring 1910 av Bernhard Karlgren
Repor, nagg vid nedre baksida
186148
2013-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här