Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD med stenskiva, 1900-tal, märkt Byarum, underede vitmålad metall, på tassfötter, höjd 73, diameter 65 cm
Bruksslitage, kantnagg
186160
2013-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här