Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, England, 1700-talets andra hälft, George III-stil, höjd 91, 91x47 cm

Skador, låset borttaget från en av de översta lådorna, nyckel saknas

186175

2013-05-20