Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, England, 1700-talets andra hälft, George III-stil, höjd 91, 91x47 cm
Skador, låset borttaget från en av de översta lådorna, nyckel saknas
186175
2013-05-20