Fat tallrik tenn 1700-tal

Fat tallrik tenn 1700-tal
Fat tallrik tenn 1700-tal
Fat tallrik tenn 1700-tal
Fat tallrik tenn 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, tenn, Magnus Söderbergh Stockholm 1763, TALLRIK, tenn, Carl Logren, Falun, 1765, diameter 42 resp. 22,

Tallriken lagad, bruksslitage

186180

2013-05-20