Teckningar 18/1900-tal

Teckningar 18/1900-tal
Teckningar 18/1900-tal
Teckningar 18/1900-tal
Teckningar 18/1900-tal
Teckningar 18/1900-tal
Teckningar 18/1900-tal
Teckningar 18/1900-tal
Teckningar 18/1900-tal
Teckningar 18/1900-tal
Teckningar 18/1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TECKNINGSSAMLING, 1800/1900-tal, porträtt mm, delvis signerade, varierande mått, oramade

Zustandsbeschreibung

186185

2013-05-20