Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TECKNINGSSAMLING, 1800/1900-tal, porträtt mm, delvis signerade, varierande mått, oramade
Zustandsbeschreibung
186185
2013-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner