Gerda Wallander olja

Gerda Wallander olja
Gerda Wallander olja
Gerda Wallander olja
Gerda Wallander olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WALLANDER, Gerda (1862-1926): Spegelsalongen - interiör från Gustav III:s paviljong på Haga, signerad och daterad G. Wallander Haga 1912, olja på duk, 58x71 cm

186190

2013-05-20