Lertavla Kina
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MINNESTAVLA med träställ, keramik, Kina, motiv av figurer samt skrivtecken, träställ med snidad delvis genombruten dekor, tavlans mått 14x21 cm
Slitage, nagg, ställ med lagningar och sprickor
186199
2013-05-20