Lertavla Kina

Lertavla Kina
Lertavla Kina
Lertavla Kina
Lertavla Kina
Lertavla Kina
Lertavla Kina
Lertavla Kina
Lertavla Kina
Lertavla Kina
Lertavla Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINNESTAVLA med träställ, keramik, Kina, motiv av figurer samt skrivtecken, träställ med snidad delvis genombruten dekor, tavlans mått 14x21 cm

Slitage, nagg, ställ med lagningar och sprickor

186199

2013-05-20