Vaser i glas Flygsfors

Vaser i glas Flygsfors
Vaser i glas Flygsfors
Vaser i glas Flygsfors
Vaser i glas Flygsfors
Vaser i glas Flygsfors
Vaser i glas Flygsfors
Vaser i glas Flygsfors
Vaser i glas Flygsfors
Vaser i glas Flygsfors
Vaser i glas Flygsfors

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st, SKÅL, "Coquille", Flygsfors, daterad och delvis signerad PK (Paul Kedelv) -55 resp -58 samt den högsta etikettmärkt samt daterad -62, höjd 13-31 cm

186202

2013-05-19