Olof Ågren oljemålning

Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ÅGREN Olof (1874-1962): "Siena", signerad och daterad Olof Ågren 1921, olja på duk uppfodrad på pannå, 49,5x65 cm,
PROVENIENS: Svenska Konstnärernas Förening , Ågrenutställningen 1954, Konstnären Einar Forseth

Skador

186227

2013-05-20