Olof Ågren oljemålning
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ÅGREN Olof (1874-1962): "Siena", signerad och daterad Olof Ågren 1921, olja på duk uppfodrad på pannå, 49,5x65 cm,
PROVENIENS: Svenska Konstnärernas Förening , Ågrenutställningen 1954, Konstnären Einar Forseth
Skador
186227
2013-05-20