Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RENOIR, Pierre Auguste (1841-1919): "La Pierre aux trois Croquis" (1904), stämpelsignerad, litografi, 23x30 cm,
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth
Smärre hanteringsveck
186248
2013-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här