Renoir litografi

Renoir litografi
Renoir litografi
Renoir litografi
Renoir litografi

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RENOIR, Pierre Auguste (1841-1919): "La Pierre aux trois Croquis" (1904), stämpelsignerad, litografi, 23x30 cm,
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth

Smärre hanteringsveck

186248

2013-05-21