Picasso litografi

Picasso litografi
Picasso litografi
Picasso litografi
Picasso litografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): "Le Peintre et son Modele", osignerad, 1930, litografi, 27,5x33 cm,
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth

Smärre skada (möjligen), ej examinerad ur ram

186274

2013-05-21