Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973): "Le Peintre et son Modele", osignerad, 1930, litografi, 27,5x33 cm,
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth
Smärre skada (möjligen), ej examinerad ur ram
186274
2013-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här