Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GROMAIRE, Marcel (1892-1971): Mansfigur med rock, etsning, 17x14 cm,
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth
Pappersskada i ena hörnet
186298
2013-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här