Marcel Gromaire etsning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
GROMAIRE, Marcel (1892-1971): Mansfigur med rock, etsning, 17x14 cm,
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth
Kuntoraportti
Pappersskada i ena hörnet
186298
Päivämäärä:
2013-05-21