Marcel Gromaire etsning

Marcel Gromaire etsning
Marcel Gromaire etsning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

GROMAIRE, Marcel (1892-1971): Mansfigur med rock, etsning, 17x14 cm,
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth

Kuntoraportti

Pappersskada i ena hörnet

186298

Päivämäärä:

2013-05-21