Bord allmoge

Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, allmoge, 18/1900-tal, delvis bemålat, avsmalnande ben, höjd ca 73, 70x42 cm

Repor, senare skiva

186299

2013-05-21