Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
KRONSTRAND, Bror (1875-1950): Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad och daterad Kronstrand 1940, 65x55 cm
Repor
186316
2013-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här