Ragnar Sandberg olja

Ragnar Sandberg olja
Ragnar Sandberg olja
Ragnar Sandberg olja
Ragnar Sandberg olja

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SANDBERG, Ragnar (1902-1972): Kor vid Hanhals, signerad R.S., olja på duk, 29x 39 cm, utförd på 1930-talet
PROVENIENS: Direktör Gösta Olson, Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, våren 2006, katalognr 754

186320

2013-05-21