Renoir efter litografi

Renoir efter litografi
Renoir efter litografi
Renoir efter litografi
Renoir efter litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RENOIR, Pierre August, efter: Herdinna, litografi, signerad i plåten, 36x27 cm,
PROVENIENS: Konsthandlare Herman Igell, Stockholm

Hanteringsveck, ej examinerad ur ram

186340

2013-05-22