Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILJEBLADH, Birgitta (född 1924):"Landskap II" (Sädesfält), signerad Birgitta Liljebladh -56, olja på duk, 51x49 cm,
PROVENIENS: Konsthandlare Herman Igell, Stockholm,
UTSTÄLLD: Nordiska Konstförbundet, Svenska sektionen

186341

2013-05-22