Birgitta Liljebladh oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LILJEBLADH, Birgitta (född 1924):"Landskap II" (Sädesfält), signerad Birgitta Liljebladh -56, olja på duk, 51x49 cm,
PROVENIENS: Konsthandlare Herman Igell, Stockholm,
UTSTÄLLD: Nordiska Konstförbundet, Svenska sektionen
186341
2013-05-22