Barnvagn

Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNVAGN, Emmaljunga, art deco, 1930-tal

Bruksslitage

186348

2013-05-21