Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad Matta 88/100, färglitografi, 90x61 cm,
PROVENIENS: Konsthandlare Herman Igell, Stockholm
186373
2013-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här