Roberto Matta litografi

Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad Matta 88/100, färglitografi, 90x61 cm,
PROVENIENS: Konsthandlare Herman Igell, Stockholm

186373

2013-05-22