Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AROSENIUS, Ivar (1878-1909): Kypare, mongramsignerad och daterad -96, blyerts, a tergo märkt tillhör Eva, 9x5 cm
186379
2013-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här