Vas i glas Orrefors

Vas i glas Orrefors
Vas i glas Orrefors
Vas i glas Orrefors
Vas i glas Orrefors
Vas i glas Orrefors
Vas i glas Orrefors

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, troligen Nils Landberg, Orrefors 1950-tal, underfång i lila, signerad Orrefors Expo II, höjd 39 cm

186380

2013-05-21