Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, troligen Nils Landberg, Orrefors 1950-tal, underfång i lila, signerad Orrefors Expo II, höjd 39 cm
186380
2013-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här