Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HOSIASSON, Philippe (Ukraina,1898-1978): Komposition, signerad och daterad Hosiasson 60, gouache, 45x36 cm,
PROVENIENS: Konsthandlare Herman Igell, Stockholm
186382
2013-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här