Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SMITH, Richard (född 1931): Komposition, signerad och daterad R Smith -78, 60/70, litografi/objekt, 70x71 cm
UTSTÄLLD: Galerie Ressle Stockholm
186403
2013-05-21