Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, glas, Edward Hald, Orrefors, signerad OF HZ 48, höjd 16 cm, VASER, 2 st, , glas, Orrefors 1930-tal, varav en märkt Vicke Lindstrand, svart fotklack, höjd 20-26,5 cm
186414
2013-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här