Vaser i glas Orrefors

Vaser i glas Orrefors
Vaser i glas Orrefors
Vaser i glas Orrefors
Vaser i glas Orrefors
Vaser i glas Orrefors
Vaser i glas Orrefors
Vaser i glas Orrefors
Vaser i glas Orrefors
Vaser i glas Orrefors
Vaser i glas Orrefors

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, glas, Edward Hald, Orrefors, signerad OF HZ 48, höjd 16 cm, VASER, 2 st, , glas, Orrefors 1930-tal, varav en märkt Vicke Lindstrand, svart fotklack, höjd 20-26,5 cm

186414

2013-05-21