Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-05-21
186426
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med rastande män, osignerad, olja på duk fäst på pannå, 30,5x24,5 cm
Skador, krackeleringar