Plåtbilar
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARUSAN JUMPING RACER, bestående av, 2 st racerbilar i litograferad plåt, friktionsdrivna, bilarna skall hoppa i en medföljande pappramp, 1950-60-tal, fabriksförpackning medföljer, bilarnas längd 12 cm
Slitage skador
186445
2013-05-21