Plåtbilar

Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar
Plåtbilar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARUSAN JUMPING RACER, bestående av, 2 st racerbilar i litograferad plåt, friktionsdrivna, bilarna skall hoppa i en medföljande pappramp, 1950-60-tal, fabriksförpackning medföljer, bilarnas längd 12 cm

Slitage skador

186445

2013-05-21