Uno Vallman olja

Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VALLMAN, Uno (1913-2004): "Solnedgång", signerad Uno Vallman, olja på duk, 35x27 cm

186455

2013-05-21