Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter François Boucher, "Leda och svanen", olja på duk, otydligt signerad, 61x73 cm
Ytskador
186459
2013-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här