Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter François Boucher, "Leda och svanen", olja på duk, otydligt signerad, 61x73 cm

Ytskador

186459

2013-05-21