Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SANDBERG, Ragnar (1902-1972): Sittande modell, signerad och daterad R.S. -53, tuschlavering, 29x25 cm
Häftstiftshål
186489
2013-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här