Ragnar Sandberg tusch

Ragnar Sandberg tusch
Ragnar Sandberg tusch

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SANDBERG, Ragnar (1902-1972): Sittande modell, signerad och daterad R.S. -53, tuschlavering, 29x25 cm

Häftstiftshål

186489

2013-05-21