Strykjärn mässing

Strykjärn mässing
Strykjärn mässing
Strykjärn mässing
Strykjärn mässing
Strykjärn mässing
Strykjärn mässing
Strykjärn mässing
Strykjärn mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STRYKJÄRN, mässing, Skultuna bruk, 1800-tal, handtag i trä, stämpelmärkt, längd 16 cm

Slitage, handtag med skador

186522

2013-05-21