Hatthylla funkistyp
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HATTHYLLA, 1950-tal, ek och aluminium, med hängkrokar, längd 152, djup 26 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
186526
Päivämäärä:
2013-05-21