Hatthylla funkistyp

Hatthylla funkistyp
Hatthylla funkistyp
Hatthylla funkistyp
Hatthylla funkistyp
Hatthylla funkistyp
Hatthylla funkistyp

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HATTHYLLA, 1950-tal, ek och aluminium, med hängkrokar, längd 152, djup 26 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

186526

Päivämäärä:

2013-05-21