Hatthylla funkistyp
Closed
2013-05-21
186527
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HATTHYLLA, 1950-tal, ek och aluminium, med hängkrokar, längd 152, djup 26 cm
Bruksslitage