Eric H Olson färgserigrafi

Eric H Olson färgserigrafi
Eric H Olson färgserigrafi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLSON, Eric H (1909-1995): Komposition, signerad och numrerad Erik H. Olsson HC, färgserigrafi, 55x46 cm

186530

2013-05-21