Fat onyx

Fat onyx
Fat onyx
Fat onyx
Fat onyx
Fat onyx
Fat onyx
Fat onyx
Fat onyx

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, silver, W. A. Bolin, onyx, med bladmönstrad dekorrand i silver, omärkt, numrerad 2121, diameter 20 cm

Bruksslitage

186533

2013-05-21