Textil Gujarat

Textil Gujarat
Textil Gujarat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEXTIL, tidigt 1900-tal, Indien, Gujarat, broderade applikationer av sk lyckodjur i form av bl a fåglar och elefanter, 123x220 cm

Smärre skador

186553

2013-05-22