Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Stolen Tulip i romerskt ruinlandskap, signerad och daterad Edelmann -70, olja på duk, 82x910cm
Mindre färgrepa
186558
2013-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här